قیمت توری حصاری

قیمت توری حصاری

قیمت توری حصاری در ضخامت و چشمه های مختلف در لیست زیر قرار داده شده است. برای خرید توری حصاری می توانید با دفتر فروش آهن اکسپرس تماس بگیرید و با دریافت مشاوره تخصصی و رایگان از کارشناسان، بهترین قیمت توری حصاری در بازار را استعلام نمایید.

آرسیس فولاد اصفهان
آخرین بروزرسانی : 21 اردیبهشت 1400

چاپ

ضخامت (mm)چشمه (cm)محل تحویلواحدقیمت (ریال)
2.26تهرانمتر مربعتماس بگیرید
2.46تهرانمتر مربعتماس بگیرید
2.55/5تهرانمتر مربع326000
2.85تهرانمتر مربعتماس بگیرید
35/5تهرانکیلوگرم461000
45تهرانکیلوگرمتماس بگیرید

یکی از کاربردی ترین توری در صنایع مفتولی توری حصاری است که از کیفیت و عمر بیشتری در مقابل توری های دیگر دارد. امنیت این توری ها بالا می باشد.

جنس مفتول های به کار رفته برای تولید این توع توری، مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه گرم و مفتول گالوانیزه گرم با روکش pvc می باشد. توری های تولید شده از مفتول گالوانیزه گرم، ضد زنگ می باشند و در برابر تنش های دمایی و رطوبتی مقاوم هستند. قیمت توری حصاری به سایز و ابعاد چشمه های به کار رفته در توری حصاری بستگی دارد که به صورت طاقه در بازار موجود می باشند.

خرید توری حصاری از آهن اکسپرس

برای استعلام و خرید توری حصاری، با شماره 03135020 تماس بگیرید و قیمت روز توری حصاری را از کارشناسان فروش به همراه مشخصات کامل محصول، زمان بارگیری و تحویل، جزئیات سفارش را بر اساس یک پیش فاکتور دریافت کنید.

فرآیند تولید فنس (توری حصاری)

انواع توری حصاری از نظر جنس

  • توری حصاری با مفتول سیاه

توری حصاری که با جنس مفتول سیاه در مناطق گرم و خشک کاربرد دارد.

در این جنس توری سرعت زنگ زدگی و خوردگی پایین است. عمر مفید این نوع توری حدود 20 سال می باشد.

  • توری حصاری با مفتول گالوانیزه گرم

 توری حصاری با مفتولی گالوانیزه با توجه به کارخانه تولیدی دارای کیفیت های متفاوتی می باشد.

در روش دوم تولید با مفتول گالوانیزه گرم صورت می‌گیرد که کیفیت آن بستگی به کارخانه تولید مفتول گالوانیزه دارد. توری با مفتول گالوانیزه طول عمر بالایی دارد و در برابر زنگ زدگی و فرسودگی، شرایط نامساعد آب و هوایی دوام بالایی دارد.

می توان عمر این محصول را بالای 40 سال برآورد کرد. جنس این محصول نسبت به مفتول سیاه، 30 درصد بیشتر است. از نظر زیبایی، این نوع توری دارای رنگ نقره ای است و جلوه زیبایی دارد.

  • توری حصاری با مفتول گالوانیزه روکش PVC

روکش pvc به کار رفته در تولید توری حصاری، ماندگاری این محصول را به چندین برابر افزایش داده است. قیمت این محصول 20 درصد بیشتر از توری با گالوانیزه گرم می باشد. از این نوع توری برای جاهایی که زیبایی مهم می باشد، استفاده می شود.

توری حصاری یا فنس ؟

توری حصاری یا همان فنس که نام دیگر آن می باشد. در زبان انگلیسی فنس به معنای حصار می باشد.

توری حصاری به دلیل قیمت کم و راحتی کار با آن در حصار کشی از محبوبیت بالایی برخوردار است. وزن کم و قابل حمل بودن این محصول، کار حصار کشی سریع انجام می شود.

مشاوره رایگان و خرید