قیمت میلگرد پرشین فولاد

قیمت میلگرد پرشین فولاد

بنگاه آهن اکسپرس با ارائه بهترین قیمت میلگرد پرشین فولاد تاکستان قزوین در بازار از بروز ترین منابع استعلام قیمت و خرید این محصول کارخانه گروه صنعتی پرشین فولاد می باشد. برای خرید با دفتر فروش تماس بگیرید.

پرشین فولاد
آخرین بروزرسانی : 8 آبان 1401

چاپ

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرم149.000ریال
میلگرد 12 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 14 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرم146.000ریال
میلگرد 16 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرم145.000ریال
میلگرد 18 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 20 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 22 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 25 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرم145.000ریال
میلگرد 28 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرم146.000ریال
میلگرد 32 پرشین فولادشاخه آجدارA3کیلوگرم146.000ریال
طریقه تشخیص میلگرد فولاد پرشین، علامت حک شده (PSG) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد پرشین فولاد

کارخانه و مجتمع پرشین فولاد قزوین (تاکستان) انواع میلگرد ساده و آجدار را با استاندارد A1، A2 و A3 تولید و در بازار محصولات آهنی و فولاد کشور عرضه می کند. قیمت محصولات این کارخانه به گونه ایست که نسبت به کیفیت تولیدی توجیه خرید داشته ضمن اینکه می توان از میلگردهای کارخانه پرشین فولاد تاکستان قزوین با خیالی آسوده در پروژه های ساختمانی عمرانی استفاده نمود.

تیم فروش بنگاه آهن فروشی شرکت آهن اکسپرس که رتبه یک فروش محصولات این کارخانه مخصوصا میلگردهای تولیدی آن را در بازار کشور دارد، توانسته بواسطه اعتبار موجود و همچنین همکاری با این کارخانه از ابتدای شروع بکار آن مناسب ترین، بهترین و جدیدترین قیمت میلگرد پرشین فولاد را به مشتریان و متقاضیان خرید این محصول عرضه نماید.

فعالان بازار مسکن، مجریان پروژه های دولتی و خصوصی، شخصی سازان طرح ها ی ساختمانی مانند مسکن مهر شهر قزوین و شهرهای اطراف استان قزوین همواره از رصد کنندگان قیمت امروز و به روز این محصولات کارخانه پرشین و میلگردهای آن در بازار می باشند و از سایت و کانال تلگرام آهن اکسپرس بعنوان یکی از کانالهای بروز موجود در این زمینه بهره می گیرند.

انتخاب آهن اکسپرس برای خرید میلگرد پرشین تاکستان

شاید این مسئله که چگونه حجم بالایی از پول را قبل از تحویل گرفتن سفارش خود می بایست به حساب یک شرکت انتقال دهم، گوشه ای از ذهن شما را بعنوان یک دغدغه به خود مشغول نموده است. در ادامه مواردی که می تواند به اعتماد شما به آهن اکسپرس کمک نماید را مشاهده می کنید.

  • شما می توانید قبل از خرید میلگرد پرشین فولاد قزوین از طریق مکالمه تلفنی و به صورت کاملا رایگان با مشاورین و کارشناسان فروش آهن اکسپرس در قالب مشاوره مکالمه نمایید.
  • آهن اکسپرس ضامن سفارشات شماست. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه گارانتی آهن آلات این کارخانه با دفتر فروش در ارتباط باشید.
  • این مجموعه برای کلیه خریدهای مشتریان فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران صادر و این موضوع بیانگر قانونی و رسمی بودن فعالیت شرکت می باشد.
  • خرید با بهترین قیمت میلگرد پرشین فولاد قزوین تاکستان در بازار فولاد و آهن از دیگر مزایای انتخاب آهن اکسپرس برای خرید میلگرد پرشین تاکستان است.
  • همه فعالیت های تولید و پخش محتوا و قیمتها زیر نظر مرکز آنلاین فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و سازمان ص م ت می باشد.
  • آهن اکسپرس جواز کسب آهن فروشی در اصفهان و ایران را از اتحادیه صنف آهن فروشان دریافت کرده و زیر نظر این انجمن فعالیت می کند.

آسوده خاطر خرید کنید و با اطمینان بسازید. آهن اکسپرس مشاور شما در بازار آهن ایران…

جدیدترین قیمت میلگرد پرشین فولاد قزوین در تلگرام

اگر هنوز به جمع هزاران عضو کانال اعلام قیمت به روز و آنلاین آهن اکسپرس در پیام رسان محبوب تلگرام نپیوسته اید، همین الان از طریق دکمه ای که در پایین این متن برای شما تعبیه شده وارد کانال شده و عضو رسانه تلگرامی آهن اکسپرس شوید.

با عضویت در کانال تلگرام دفتر فروش شرکت می توانید جدیدترین قیمت میلگرد پرشین فولاد قزوین و همچنین قیمت امروز سایر کارخانه های تولید میلگرد در ایران را به روز و لحظه ای همگام با نوسانات لحظه به لحظه بازار آهن و فولاد ایران رصد و بررسی کنید.

از طریق دکمه ای که در ادامه برای شما قرار داده شده مستقیما به پستهای مربوط به میلگرد پرشین فولاد و قیمتهای دیروز و امروز این محصول در تلگرام دسترسی خواهید داشت.

سوالات متداول پرشین

کارخانه میلگرد پرشین کجاست؟

مجتمع پرشین فولاد در تاکستان استان قزوین قرار دارد.

آیا امکان صادرات وجود دارد؟

جهت کسب اطلاعات در مورد صادرات میلگرد پرشین فولاد تماس بگیرید.

چه ساعتی قیمت میلگرد پرشین فولاد در تلگرام پخش می شود؟

چنانچه عضو کانال تلگرام آهن اکسپرس باشید، به محض انتشار آنلاین قیمت، از پخش آن مطلع می شوید.

یک خودرو خارجی را می خواهم تهاتر کنم. چگونه؟

امکان تسویه سفارش از طریق تهاتر خودرو خارجی با میلگرد پرشین وجود ندارد.

آیا می توانم بصورت حضوری از دفتر فروش خرید کنم؟

بله آدرس دفتر فروش در سایت قرار دارد.

در مورد خرید به صورت اقساط بلند مدت یا کوتاه مدت توضیح دهید.

خرید اقساطی در سیستم مالی و حسابداری مجموعه آهن اکسپرس تعریف نشده.

داخلی کارشناس فروش پرشین چند است؟

03135020 و داخلی 100 الی 105

مشاوره رایگان و خرید