قیمت میلگرد نورد گرم سمنان

قیمت میلگرد نورد سمنان

در جدول زیر جدیدترین قیمت میلگرد نورد سمنان آنلاین و به روز درج شده. قیمتها هر روز بین ساعت 10:30 الی 11:00 از دفتر فروش کارخانه نورد سمنان استعلام و توسط مرکز پخش محتوا و قیمت آهن اکسپرس در سایت بروزرسانی و منتشر می شود.

فولاد نورد سمنان
آخرین بروزرسانی : 8 آبان 1401

چاپ

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرم155.000ریال
میلگرد 10 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرم145.000ریال
میلگرد 12 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرم138.000ریال
میلگرد 14 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرم149.000ریال
میلگرد 16 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 18 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 20 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 22 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 25 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 28 سمنانشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 8 سمنانشاخه آجدارA2کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 10 سمنانشاخه آجدارA2کیلوگرمتماس بگیرید

تنها کارخانه تولید انبوه میلگرد در استان سمنان، شرکت و کارخانه فولاد نورد گرم سمنان می باشد که از سال 1383 فعالیت خود را در نزدیکی شهر دامغان آغاز و اکنون با ظرفیت تولید سالانه 230.000 تن انواع محصولات فولادی از کارخانجات تاثیرگذار در بازار آهن ایران می باشد. قیمت میلگرد نورد سمنان نسبت به کیفیت میلگردهای تولیدی این کارخانه، تناسب قابل قبولی داشته و مورد توجه شرکت های عمرانی می باشد.

همکاری مستقیم و بدون واسطه شرکت آهن اکسپرس در طی سالهای فعالیت این مجموعه با شرکت فولاد نورد گرم سمنان و اعتبار شرکت نزد این کارخانه و همچنین مبادلات مالی حجیم باعث شده تا آهن اکسپرس بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان محصولات کارخانه فولاد سمنان، بهترین و مناسب ترین قیمت میلگرد نورد سمنان را در بازار فولاد ایران عرضه کند.

به دلیل حضور تنها یک کارخانه تولید میله گرد آجدار در استان سمنان، محصولات این شرکت فولاد سمنان توانسته پاسخگوی نیاز بازار ساخت و ساز پروژه ها و طرح های عمرانی و ساختمانی استان و همچنین استان ها و شهرهای نزدیک و همجوار با استان سمنان باشد.

مجریان طرحهای عمرانی، سرپرستان کارگاه های ساختمانی، فعالان بازار آهن و اشخاصی که در سمنان قصد ساخت و سازهای شخصی را دارند به صورت روزانه در حال رصد و بررسی قیمت میلگرد نورد سمنان در سایتهای آهنی و کانالهای تلگرامی هستند.

چرا خرید میلگرد سمنان از شرکت آهن اکسپرس

ما بخوبی از دغدغه خریداران مقاطع فولادی و محصولات آهنی مطلعیم و می دانیم که نقطه مشترک همه این دغدغه ها، اعتماد کردن به تامین کننده یا شرکتی است که قصد تامین و خرید میلگرد سمنان را از آن مجموعه دارند. در ادامه نکاتی را برای شما ذکر کرده ایم که می تواند در تصمیم گیری شما برای انتخاب آهن اکسپرس بعنوان تامین کننده میلگرد پروژه تان کمک نماید.

  • آهن اکسپرس با شماره ثبت 60571 در سازمان ثبت املاک و اسناد ایران به ثبت رسیده و کلیه فعالیتهای این مجموعه در بازار آهن آلات ایران قانونی و رسمی می باشد.
  • ارائه فاکتور رسمی بیانگر تبعیت شرکت از قوانین سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  • این شرکت تمامی مجوزهای فعالیت در فضای مجازی را از وزارت صنعت معدن و تجارت در قالب نماد اعتماد 2 ستاره و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین در قالب نماد ساماندهی دریافت کرده.
  • شرکت آهن اکسپرس بواسطه همکاری مستقیم با کارخانه فولاد نورد گرم سمنان، قیمتهای دست اول و بدون واسطه از جمله مناسب ترین قیمت میلگرد نورد سمنان را در اختیار مشتریان و خریداران این محصول قرار می دهد.
  • شما می توانید قبل از خرید میلگرد سمنان با مشاورین و کارشناسان فروش آهن اکسپرس از طریق شماره 03135020 داخلی 100 الی 105 تماس و بصورت تخصصی مشاوره دریافت نمایید.

آسوده خاطر خرید کنید. آهن اکسپرس از ابتدا تا انتها در کنار شما ایستاده است …

جدیدترین قیمت میلگرد نورد سمنان در تلگرام

آیا در کانال های تلگرامی که روزانه قیمت های محصولات فولادی موجود در بازار آهن آلات ایران را به صورت لحظه ای در این پیام رسان منتشر و به روز می کنند عضو هستید؟ کانال تلگرام آهن اکسپرس از به روز ترین کانالهای تلگرامی است که جدیدترین قیمت میلگرد نورد سمنان را همگام با نوسانات بازار منتشر می کند.

مرکز IT و پخش محتوا آهن اکسپرس بلافاصله پس از اعلام قیمت کارخانه نورد سمنان، قیمتهای بدست آمده را در کانال این شرکت انتشار داده و در معرض بررسی عموم قرار می گیرد. شما نیز می توانید با کلیک یا ضربه زدن روی دکمه زیر علاوه بر مشاهده قیمت امروز میلگرد نورد سمنان، به عضویت کانال تلگرام آهن اکسپرس دربیایید.

سوالات متداول خرید میلگرد

بندیلهای میلگرد سمنان شامل چند شاخه آجدار است؟

تعداد شاخه آجدار در هر بندیل به سایز میلگردها بستگی دارد.

آیا می توانم میلگردها را با آپارتمان یا خودرو تهاتر کنم؟

خیر. تهاتر در سیستم حسابداری و مالی آهن اکسپرس تعریف نشده.

چگونه می توانم مبلغ فاکتور خودم را قسط بندی کنم؟

تسویه حساب به صورت نقدی بوده و فروش اقساطی ممکن نیست.

قیمت میلگرد نورد سمنان چه ساعتی اعلام می شود؟

بعد از ساعت 10:30 دقیقه صبح

هزینه حمل این محصول از درب کارخانه به عهده خریدار است یا فروشنده؟

هزینه حمل میلگردهای نورد گرم کرمان از درب کارخانه به عهده خریداران محترم می باشد.

شماره داخلی کارشناس این محصول چند است؟

شماره 03135020 را شماره گیری و از طریق داخلی 100 الی 105 با کارشناسان محصول صحبت نمایید.

مشاوره رایگان و خرید