قیمت میلگرد قزوین

قیمت میلگرد قزوین

جهت دریافت تاییدیه قیمت میلگرد قزوین با دفتر فروش آهن اکسپرس تماس بگیرید. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید میلگرد قزوین حتما با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره نمایید.

فولاد قزوین
آخرین بروزرسانی : 8 آبان 1401

چاپ

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 قزوینشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 10 قزوینشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 12 قزوینشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 14 قزوینشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 16 قزوینشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 18 قزوینشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 20 قزوینشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید

شهر تاکستان استان قزوین به واسطه حضور دو کارخانه فولادی به قطب آهن این استان تبدیل شده. علاوه بر فولاد قزوین که در نزدیکی شهر تاکستان در حال تولید میلگرد آجدار است، کارخانه دیگری نیز به نام فولاد خرمدشت تاکستان، میلگرد آجدار را در این منطقه تولید و در بازار آهن و فولاد ایران عرضه می کند.

میلگردهای تولیدی این کارخانه از سایز 8 تا 12 و با استاندارد A2 در بازار قابل خرید و فروش می باشد و سایز 8 این محصول نسبت به محصولات مشابه سایر کارخانه ها بیشتر در دسترس قرار دارد. همانگونه که می دانید از میلگردهای سایز 8 و 10 عموما برای تولید انواع خاموت استفاده می شود.

دفتر فروش شرکت آهن اکسپرس با ارائه بهترین قیمت میلگرد قزوین توانسته جایگاه ویژه ای را در بین انبوه سازان و مجریان پروژه های عمرانی و ساختمانی خصوصا طرح های در حال اجرا در استان و شهر قزوین به دست آورده و رسانه های آنلاین این شرکت به عنوان یک مرکز به روز قیمت آهن آلات مورد توجه این قشر قرار بگیرد.

مشتریان عزیز می توانند برای دریافت تایید قیمت میلگرد قزوین از کارشناس فروش آهن اکسپرس همه روزه در ساعات کاری این مجموعه از طریق شماره 03135020 داخلی 100 و 101 اقدام به این امر نمایند. به یاد داشته باشید که قیمت های درج شده در سایت ملاک صدور پیش فاکتور نبوده و دریافت تاییدیه قیمتها از کارشناسان مربوطه الزامی است.

چرا خرید میلگرد از آهن اکسپرس

چرا میلگرد قزوین را از شرکت آهن اکسپرس خرید کنیم؟

  • آهن اکسپرس به شماره ثبت 60571 در سازمان ثبت اسناد و املاک جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده و دارای گواهی ارزش افزوده از سازمان امور مالیاتی کشور می باشد.
  • کلیه فعالیت های آنلاین این مجموعه زیر نظر مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های مجازی می باشد.
  • آهن اکسپرس همواره بهترین قیمت میلگرد قزوین را به مشتریان محترم ارائه می کند.
  • این شرکت تحت نظارت اتحادیه و صنف آهن فروشی در حال فعالیت در بازار آهن و فولاد ایران است.

با خیالی آسوده خرید کنید…

رصد قیمت میلگرد قزوین در کانال تلگرام

مرکز پخش محتوا و بروزرسانی قیمتهای بازار آهن در شرکت آهن اکسپرس، روزانه به صورت لحظه ای کلیه قیمتهای موجود در این بازار را در کانال تلگرام مجموعه منتشر و به روز می کند که قیمت میلگرد قزوین نیز لحظه به لحظه و همگام با نوسانات موجود در بازار فولاد در تلگرام آهن اکسپرس منتشر می شود.

کلیه محصولات با هشتگ های مربوط به محصول دسته بندی شده اند تا اعضای کانال تلگرام بتوانند به راحتی و تنها با جستجوی نام محصول به قیمتهای امروز، دیروز و روزهای قبل دسترسی داشته باشند. برای مثال چنانچه قصد یافتن کلیه پست های مربوط به قیمت میلگرد قزوین را دارید، کافی است هشتگ #میلگرد_قزوین را بررسی نمایید.

در ادامه دکمه ای را قرار داده ایم که شما می توانید با کلیک کردن یا ضربه زدن روی آن مستقیما وارد کانال تلگرام آهن اکسپرس شده و کلیه پستهای میلگرد قزوین را مشاهده کنید.

سوالات متداول

آیا میلگرد قزوین و خرمدشت مربوط به یک کارخانه است؟

خیر میلگرد قزوین مربوط به کارخانه فولاد قزوین و میلگرد خرمدشت مربوط به کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان می باشد. اما هر دو کارخانه در منظقه تاکستان واقع شده اند

در هر بندیل از میلگرد قزوین چند شاخه آجدار وجود دارد؟

بستگی به سایز میلگردها دارد

قیمت میلگرد قزوین در سایت مربوط به درب کارخانه می باشد؟

بله قیمتها مربوط به تحویل درب کارخانه قزوین می باشد

آیا می توانم بصورت اقساط خرید کنم؟

خیر کلیه سفارشات به صورت نقد تسویه می شوند

آیا امکان تهاتر وجود دارد؟

خیر

سفارش من چند روزه به دستم می رسد؟

بسته به شرایط بین 1 الی 3 روز

هزینه حمل و ارسال با شرکت آهن اکسپرس است؟

خیر. هزینه ارسال سفارشات به عهده خریداران محترم می باشد

مشاوره رایگان و خرید