قیمت میلگرد فولاد شاهین بناب

قیمت میلگرد شاهین بناب

دفتر فروش آهن اکسپرس ارائه کننده بهترین قیمت میلگرد شاهین بناب درب کارخانه (تبریز) در بازار. جهت خرید این محصول و دریافت تاییدیه قیمت امروز میلگرد شاهین بناب با کارشناس فروش این محصول در آهن اکسپرس تماس بگیرید.

شاهین بناب
آخرین بروزرسانی : 8 آبان 1401

چاپ

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 شاهین بنابشاخه آجدارA2کیلوگرم153.000ریال
میلگرد 10 شاهین بنابشاخه آجدارA2کیلوگرم150.000ریال
میلگرد 12 شاهین بنابشاخه آجدارA2کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 8 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 10 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 12 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم150.000ریال
میلگرد 14 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 16 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 18 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 20 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 22 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 25 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 28 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 30 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 32 شاهین بنابشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
طریقه تشخیص میلگردهای کارخانه فولاد شاهین بناب، علامت حک شده (BS-CT) بر روی محصولات می باشد. علامت اختصاری  میلگرد شاهین بناب

میلگرد شاهین بناب تولید شده در کارخانه فولاد صنعت بناب آذربایجان شرقی که به میلگرد تبریز نیز در بازار آهن و فولاد ایران شناخته می شود، از جمله میلگردهای با کیفیت منطقه شمال غربی کشور می باشد که علاوه بر تامین پروژه های داخلی، به نیاز بازار صادرات این محصول نیز پاسخ می دهد.

مجموعه آهن اکسپرس از به روز ترین مرجع قیمتهای بازار محصولات فولادی ایران، ارزانترین و بهترین قیمت میلگرد شاهین بناب را به متقاضیان این محصول شامل شرکت های خصوصی و دولتی عمرانی، مجریان پروژه های ساختمانی، مهندسین عمران و سایر اقشاری که برای طرح های ساخت و ساز خود نیاز به بکارگیری میلگرد شاهین تبریز را دارند ارائه می کند.

این کارخانه (مجتمع فولاد صنعت بناب تبریز) تولید کننده انواع میلگرد آجدار با استانداردهای A2 و A3 از سایز 8 تا 12 برای آ2 و میلگردهای 8 الی 32 برای استاندارد آ3 با بهترین کیفیت در بازار داخلی و صادراتی ایران بوده و با توجه به قیمت مناسب نسبت به کیفیت آن مورد توجه فعالان بازار محصولات آهن و فولادی کشور می باشد.

خرید میلگرد شاهین از آهن اکسپرس

این دغدغه که چگونه برای خرید و انتقال وجه به شرکت آهن اکسپرس اعتماد کنم برای ما قابل درک می باشد. به همین دلیل، مواردی را در ادامه ذکر می کنیم که به تصمیم گیری شما برای خرید میلگرد شاهین از آهن اکسپرس کمک نماید.

  • این مجموعه دارای جواز کسب آهن فروشی در اصفهان و ایران از صنف آهن فروشان می باشد و کلیه فعالیت های شرکت زیر نظر این نهاد انجام می شود.
  • درج نمادهای ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین و اعتماد 2 ستاره بیانگر قانونی بودن فعالیت آهن اکسپرس در بازار و تحت نظارت وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد.
  • ضمانت سفارشات از دیگر مزایای خرید میلگرد از این شرکت بوده و خریدار می تواند قبل از تخلیه بار از خدمات ضمانت آهن اکسپرس استفاده نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.
  • همکاری مستقیم و بدون واسطه با کارخانه و مجتمع فولاد شاهین بناب تبریز آذربایجان شرقی باعث شده تا وب سایت و کانال تلگرام این مجموعه به عنوان یک مرجع معتبر برای بررسی روزانه قیمت میلگرد شاهین بناب مورد استفاده هزاران بازدید کننده قرار بگیرد.
  • در اختیار گذاشتن فاکتور رسمی برای خرید مشتریان به این معناست که شرکت دارای گواهی ارزش افزوده می باشد و زیر نظر مستقیم سازمان امور مالیاتی فعالیت می کند.

کلیه فعالیت های آنلاین آهن اکسپرس از پخش محتوا و قیمت تا حضور در بازارهای فیزیکی آهن آلات قانونی می باشد. با خیالی آسوده خرید کنید و با اطمینان بسازید…

مشاهده قیمت میلگرد شاهین بناب در تلگرام

اگر تا این لحظه عضو کانال تلگرام آهن اکسپرس نشده اید، برای مشاهده قیمت میلگرد شاهین بناب در تلگرام این شرکت به جمع اعضای کانال ما در این پیام رسان پیوسته تا علاوه بر رصد لحظه به لحظه قیمتها همگام با نوسانات بازار آهن ایران، از فروش های ویژه میلگردهای بناب (شاهین و ظفر) تبریز و سایر محصولات فولادی در سریعترین زمان ممکن مطلع شوید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه جزو اولین افرادی باشید که قیمتهای امروز را مشاهده می کنند، تنظیمات Notification خود را در حالت فعال قرار دهید تا به محض انتشار قیمت ها از ارسال اعلان های تلگرام با خبر شوید. دکمه زیر شما را مستقیما به پستهای مربوط به میلگرد شاهین در تلگرام منتقل و شما می توانید قیمت های دیروز و امروز این محصول را مرور و بررسی کنید.

سوالات متداول میلگرد بناب

هزینه حمل بار از درب کارخانه شاهین بناب تبریز با کیست؟

هزینه حمل و نقل در بازار آهن به عهده خریداران و مشتریان محترم می باشد.

یک بندیل این مجتمع شامل چند شاخه آجدار میلگرد می باشد؟

تعداد شاخه آجدار در یک بندیل از میلگرد شاهین بناب به سایز شاخه های موجود در بندیل بستگی دارد.

قیمت میلگرد شاهین بناب تبریز چه زمانی اعلام می شود؟

برای اطلاع لحظه ای از قیمت امروز میلگرد بناب (شاهین) عضو کانال تلگرام آهن اکسپرس شوید. قیمتها بین ساعت 10:30 الی 11:00 به تدریج در بازار آهن و فولاد ایران منتشر و پخش می شود.

آیا امکان خرید این محصول به صورت اقساط می باشد؟

خیر، هزینه سفارش خرید میلگرد شاهین می بایست به صورت نقد پرداخت و تسویه شود.

چگونه می توانم آپارتمان نیمه ساز را با میلگرد تهاتر کنم؟

این امکان وجود ندارد و شما قادر به تهاتر ملک یا خودرو در ازای خرید نیستید.

مشاوره رایگان و خرید