قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

دفتر فروش آهن اکسپرس بهترین و ارزانترین قیمت میلگرد امیرکبیر خزر گیلان (رشت) را به متقاضیان خرید این محصول در بازار آهن آلات اصفهان، تهران و سایر شهرهای ایران ارائه میکند. برای استعلام قیمت لحظه ای امروز تماس بگیرید. مجتمع فولاد و کارخانه ذوب آهن امیرکبیر خزر در کنار کارخانه آناهیتا گیلان در نزدیکی شهر رشت انواع میلگرد آجدار را با کیفیت بالا تولید و در بازار آهن آلات و محصولات فولادی کشور عرضه میکند.

مجریان پروژه های ساختمانی و عمرانی که در حال ساخت و ساز طرح های خود در نوار شمالی کشور هستند از عمده مشتریان محصولات امیرکبیر هستند. علاوه بر این، شهرهای کوچک و بزرگ نزدیک به استان گیلان نیز از این میلگرد در طرحهای خود استفاده میکنند.

دفتر فروش آهن اکسپرس به واسطه ارتباط نزدیک و بیواسطه با این کارخانه بعنوان یک مرجع معتبر برای خرید با بهترین و مناسب ترین قیمت میلگرد امیرکبیر خزر در بازار آهن ایران دارای رتبه اول فروش محصولات این کارخانه و مجتمع ذوب آهن میباشد.

خریداران محترمی که قصد خرید میلگرد امیر کبیر رشت گیلان از دفتر فروش این شرکت را دارند توجه داشته باشند که قبل از اقدام به واریز هر گونه وجه به حساب آهن اکسپرس، دریافت تاییدیه قیمت امروز از کارشناس الزامیست.

انتخاب آهن اکسپرس برای خرید میلگرد امیرکبیر خزر

اگر به دنبال یک شرکت و بنگاه آهن فروشی معتبر و قابل اعتماد جهت خرید میلگرد امیرکبیر خزر با قیمت مناسب میگردید، آشنایی بیشتر با مجموعه میلگرد فروشی آهن اکسپرس را به شما پیشنهاد میکنیم.

در ادامه مواردی را برای شما ذکر کرده ایم که به انتخاب و تصمیم گیری شما در مورد انتخاب این شرکت جهت خرید کمک مینماید…

  • آهن اکسپرس رتبه یک فروش آهن آلات در ایران را در اختیار خود دارد.
  • این شرکت برای کلیه سفارشات مشتریان عزیز فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران صادر میکند.
  • به دلیل همکاری مستقیم کارشناسان ما با دفتر فروش کارخانه امیر کبیر، آهن اکسپرس بهترین قیمت میلگرد امیرکبیر خزر را به متقاضیان این محصول در بازار عرضه میکند.
  • مجموعه آهن اکسپرس کلیه مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازار آهن آنلاین را از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و وزارت صمت دریافت کرده است.
  • اصفهان به عنوان مرکز آهن و شهر آهن ایران در بین فعالین بازار شناخته میشود. شرکت آهن اکسپرس در قلب این شهر واقع شده و با کلیه کارخانجات معتبر این استان همکاری مستقیم دارد و حجم بالایی از تولیدات آنها را خریداری میکند.
  • جواز آهن فروشی از اتحادیه صنف آهن فروشان، نشان از قانونی بودن فعالیت شرکت در بازار کشور میباشد.

با اطمینان بسازید، آسوده خاطر خرید کنید…

نمایندگی فروش فولاد امیرکبیر خزر

شرکت آهن اکسپرس نمایندگی فروش میلگرد امیرکبیر خزر را در اختیار داشته و محصولات این کارخانه فولادی را مستقیما از رشت در سریع ترین زمان ممکن برای مشتریان ارسال میکند.

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر
آخرین بروزرسانی : 8 آبان 1401

چاپ

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 10 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 12 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 14 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم142.000ریال
میلگرد 16 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم142.000ریال
میلگرد 18 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم142.000ریال
میلگرد 20 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم142.000ریال
میلگرد 22 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم142.000ریال
میلگرد 25 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم142.000ریال
میلگرد 28 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم142.000ریال
میلگرد 32 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA3کیلوگرم142.000ریال
میلگرد 10 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA2کیلوگرم144.000ریال
نحوه تشخیص میلگرد امیر کبیر خزر، علامت اختصاری (AKS-CT) حک شده بر روی میلگرد ها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد امیرکبیر خزر

مشاهده قیمت میلگرد امیرکبیر خزر در تلگرام

رصدکنندگان قیمت میلگرد از تلگرام بعنوان یک ابزار برای بررسی لحظه ای قیمتهای موجود در بازار آهن و فولاد استفاده میکنند. بیشتر شرکت هایی که علاوه بر سایت فروش میلگرد، در سایر رسانه ها نیز با مخاطبین خود در ارتباط هستند، از تلگرام برای اطلاع رسانی سریع استفاده میکنند.

از این رو فعالین حوزه آهن آلات در بیشتر کانالهای تلگرامی عضو و لحظه به لحظه همگام با نوسانات بازار آهن ایران، قیمت های موجود را بررسی میکنند.

کانال تلگرام آهن اکسپرس، از بروز ترین مراجع برای مشاهده قیمت میلگرد امیرکبیر خزر گیلان (رشت) در اختیار مهندسین عمران، مجریان پروژه های عمرانی و شرکت های خصوصی و دولتی ساختمانی میباشد.

با کلیک یا ضربه زدن روی دکمه زیر، به صورت مستقیم به پست های مرتبط با قیمت دیروز و امروز میلگرد خزر در تلگرام منتقل میشوید.

سوالات متداول امیرکبیر

مدت زمان تحویل سفارش چند روز میباشد؟

سفارشات بین 1 الی 3 روز کاری به مشتری تحویل داده میشود.

آیا آهن اکسپرس سفارشات را ضمانت میکند؟

بله کلیه سفارشات تا قبل از تخلیه در محل مشتری ضمانت دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش تماس بگیرید.

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر چه ساعتی اعلام میشود؟

قیمتها در ساعات ابتدایی روز بین 10:30 الی 11:00 از دفتر فروش کارخانه امیرکبیر اعلام و در سایت و کانال تلگرام آهن اکسپرس منتشر و به روز رسانی میشود.

در بندیلهای میلگرد، چند شاخه آجدار وجود دارد؟

تعداد شاخه های آجدار موجود در یک بندیل از میلگرد خزر، به سایز این میلگردها بستگی دارد.

مشاوره رایگان و خرید