قیمت میلگرد آذر فولاد امین

قیمت میلگرد آذر امین

جدیدترین قیمت میلگرد آذر امین درب کارخانه (آذر فولاد امین تیکمه داش تبریز) به روز و آنلاین در دفتر فروش آهن اکسپرس. برای بررسی قیمت ها علاوه بر سایت می توانید عضو کانال تلگرام شرکت شده و سایر قیمتها را نیز بررسی نمایید.

قیمت میلگرد آذر امین
آخرین بروزرسانی : 8 آبان 1401

چاپ

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 آذر فولاد امینشاخه آجدارA2کیلوگرم150.000ریال
میلگرد 10 آذر فولاد امینشاخه آجدارA2کیلوگرم149.000ریال
میلگرد 10 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم150.000ریال
میلگرد 12 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم149.000ریال
میلگرد 14 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 16 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 18 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 20 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 22 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 25 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 28 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
میلگرد 32 آذر فولاد امینشاخه آجدارA3کیلوگرم147.000ریال
طریقه تشخیص میلگرد مجتمع فولاد امین، علامت اختصاری (afa-CT) حک شده روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد آذر امین

کارخانه صنایع آذر فولاد امین یکی دیگر از چند کارخانه تبریز و آذربایجان شرقی است که در منطقه تیکمه داش این استان در حال تولید انواع میلگرد آجدار A2 و A3 در سایز های مختلف می باشد. این کارخانه که فعالیت خود را در اوایل دهه نود هجری شمسی آغاز نموده توانسته با تولید محصولات فولادی با کیفیت در حد استانداردهای بین المللی جای میلگرد تولید خود را در بین پروژه های عمرانی کشور خصوصا منطقه شرق ایران باز و جزو میلگردهای پر مصرف در بازار قرار بگیرد.

از همان ابتدا یعنی اوایل دهه 1390 که کارخانه آذر فولاد امین آغاز به کار نمود، شرکت آهن اکسپرس جزو خریداران رده اول محصولات این کارخانه بخصوص میلگردهای آجدار آن بوده و همچنان می باشد و به همین دلیل توانسته همواره بهترین قیمت میلگرد آذر امین را به متقاضیان این محصول در بازار آهن و محصولات فولادی ایران عرضه و به مرجع معتبر و به روز قیمت میلگردهای کارخانه و مجتمع آذر فولاد امین تبریز در تیکمه داش بدل شود.

در کنار دیگر کارخانه های ذوب آهن و مجتمع فولاد های استان آذربایجان شرقی که قیمت محصولاتشان را از طریق دفتر فروش آهن اکسپرس در بازار پخش و منتشر می کنند، قیمت میلگرد آذر امین نیز از اهمیت بسزایی نزد اجرا کنندگان طرحهای ساختمانی و مهندسین معمار و عمران که اکثرا سرپرست کارگاه های ساخت و ساز می باشند و همچنین افرادی که قیمتهای محصولات فولادی را بصورت لحظه ای و همزمان با نوسانات بازار فولاد ایران رصد می کنند، برخوردار است.

متقاضیان، مشتریان یا خریداران میلگرد آذر امین تبریز (تیکمه داش) می بایست قبل از اقدام به پرداخت یا انتقال هر گونه وجه در ازای خرید این محصول به دفتر فروش آهن اکسپرس با کارشناس فروش آن در خصوص دریافت تایید قیمت میلگرد آذر امین امروز گفتگو و بر اساس به روز ترین قیمت دریافتی، اقدام به پرداخت پیش فاکتور خود نمایند.

چرا خرید میلگرد آذر امین از آهن اکسپرس

مطمئنا چنانچه نخستین بار است که قصد خرید آهن آلات از بنگاه آهن فروشی آهن اکسپرس را دارید و تاکنون تجربه تجارت با این شرکت را نداشته اید، اطمینان کردن جهت انتقال وجه بزرگترین نکته ای است که به آن می اندیشید. ما نکاتی را که به اعتماد شما کمک می کند در ادامه لیست کرده ایم.

  • امکان دریافت مشاوره رایگان از کارشناس خرید میلگرد آذر امین به صورت تلفنی در مورد نحوه خرید، مشخصات فنی، نکات تخصصی و …
  • شرکت آهن اکسپرس تمامی مجوزهای لازم جهت فعالیت در فضای مجازی را از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین دریافت کرده که در سایت قابل مشاهده می باشد. همچنین سایت این مجموعه دارای نماد اینماد 2 ستاره وزات صمت است.
  • مجموعه آهن اکسپرس دارای جواز کسب معتبر و قانونی جهت فعالیت در بازار آهن ایران از اتحادیه صنف آهن فروشان می باشد.
  • این شرکت به روز ترین، مناسب ترین و بهترین قمیت میلگرد آذر امین را به متقاضیان خرید این محصول در بازار عرضه می کند.
  • آهن اکسپرس برای کلیه سفارشات منجر به فروش، فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران صادر و در اختیار مشتری و خریدار قرار می دهد.
  • ضمانت کالا و آهن آلات از بزرگترین مزایای خرید میلگرد آذر امین تیکمه داش تبریز از آهن اکسپرس می باشد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فروش شرکت در ارتباط باشید.

آسوده خاطر سفارش دهید و با اطمینان بسازید. ما مشاور شما در بازار آهن ایران هستیم…

رصد قیمت میلگرد آذر امین در تلگرام

اگر تمایل دارید زودتر از دیگران از جدیدترین قیمتهای آهن آلات در پیام رسان محبوب تلگرام مطلع شوید، عضویت در کانال تلگرام آهن اکسپرس را به شما پیشنهاد می کنیم. یک کانال پویا مورد علاقه هزاران فعال در بازار آهن که بصورت لحظه ای نوسانات قیمتی را رصد و بررسی می کنند.

با عضویت در کانال تلگرام آهن اکسپرس علاوه بر اینکه می توانید لحظه به لحظه از قیمتهای جدید بازار مطلع شوید، می توانید از فروش ویژه های موجود در انبار بنگاه آهن اکسپرس نیز مطلع و آهن آلات را بعضا زیر قیمت بازار خریداری کنید.

دکمه زیر شما را به پست های مربوط به قیمت میلگرد آذر امین در کانال تلگرامی آهن اکسپرس منتقل کرده و قادرید تا قیمت دیروز و امروز این محصول را بطور کامل بررسی نمایید.

سوالات متداول میلگرد آذر فولاد

آیا امکان تهاتر میلگرد آذر امین با خودرو با ملک شخصی وجود دارد؟

خیر. شما می بایست کل مبلغ فاکتور را به صورت نقد و قبل از ارسال بار تسویه نمایید. تهاتر آهن آلات با ملک شخصی و خودرو در حسابداری آهن اکسپرس تعریف نشده.

کارخانه آذر فولاد امین در کدام استان واقع شده؟

این کارخانه در تیکمه داش تبریز آذربایجان شرقی قرار دارد.

قیمت میلگرد آذر امین چه زمانی اعلام می شود؟

اگر عضو کانال تلگرام آهن اکسپرس شوید، به محض انتشار و پخش قیمت میلگرد آذر امین برای شما اعلان ارسال می شود.

مبلغ بارنامه را چه کسی پرداخت می کند؟

هزینه حمل از درب کارخانه یا بنگاه آهن فروشی در اصفهان به عهده خریدار می باشد.

آیا می توانم فاکتور خرید را در چندین قسط پرداخت نمایم؟ پیش پرداخت چه مقدار است؟

خیر خریدار باید کل مبلغ فاکتور خرید آهن آلات خود را نقدا تسویه نماید.

شماره داخلی کارشناس فروش میلگرد آذر امین چند است؟

شماره 03135020 و داخلی 100 الی 105 شما را به کارشناس فروش مربوطه متصل می کند.

مدیریت آهن اکسپرس را چه کسی انجام می دهد؟

آقای مهندس مسعود قائدی مدیریت و ریاست هیئت مدیره این شرکت را بر عهده دارد.

مشاوره رایگان و خرید