قیمت میلگرد روهینا جنوب

قیمت میلگرد روهینا جنوب دزفول

مناسب ترین قیمت میلگرد روهینا دزفول جنوب اعلام شده از دفتر فروش این کارخانه را در جدول لیست قیمت زیر مشاهده می کنید. برای خرید این محصول استعلام قیمت امروز با تاییدیه واحد فروش آهن اکسپرس الزامیست.

روهینا دزفول
آخرین بروزرسانی : 8 آبان 1401

چاپ

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 10 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 12 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 14 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 16 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 18 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 20 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 22 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 25 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 28 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
میلگرد 32 روهینا جنوب دزفولشاخه آجدارA3کیلوگرمتماس بگیرید
طریقه تشخیص میلگرد فولاد روهینا جنوب، علامت حک شده (ROUHINA-CT) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد روهینا جنوب دزفول

کارخانه ذوب آهن و مجتمع فولاد روهینا جنوب در دزفول استان خوزستان از مهم ترین و استراتژیک ترین کارخانجات تولید میلگرد در غرب کشور ایران به حساب آمده که انواع میلگرد آجدار را با بالاترین کیفیت و استانداردهای موجود تولید و در بازار آهن و فولاد کشور عرضه می کند.

شرکت های پیمانکاری ایرانی حاضر در کشور عراق از عمده مشتریان میلگردهای تولیدی کارخانه روهینا دزفول هستند. همچنین استان های غربی مانند کرمانشاه، آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، ایلام و سنندج نیز از این میلگرد در صنعت ساختمان سازی استفاده می کنند.

قیمت میلگرد روهینا دزفول (جنوب) یکی از مهمترین قیمت هایی است که توسط شرکت ها و اشخاص فعال در حوزه صنعت به صورت لحظه ای مورد بررسی قرار می گیرد. از برجسته ترین نکاتی که می توان در اهمیت قیمت میلگرد این کارخانه به آن اشاره نمود، کیفیت بالای محصولات روهینا جنوب (دزفول) می باشد.

شرکت آهن اکسپرس که با دفتر فروش کارخانه روهینا دزفول ارتباط نزدیکی داشته و حجم بالایی از میلگردهای تولیدی این مجتمع ذوب آهن را خریداری می کند، اعتبار قابل قبولی را نزد مدیریت این مجموعه بدست آورده و توانسته ارائه کننده بهترین قیمت میلگرد روهینا با ارزان ترین و مناسب ترین نرخ های موجود در بازار آهن باشد.

چرا آهن اکسپرس برای خرید میلگرد روهینا جنوب

هر شخص یا شرکتی که قصد خرید آهن آلات را برای نخستین بار از یک تامین کننده داشته باشد، احتیاط را شرط عقل در نظر خواهد گرفت، چرا که حجم تراکنش ها در معاملات میلگرد و آهن، ارقام بالایی را شامل می شود. از اینرو اعتماد کردن به یک بنگاه میلگرد فروشی، از اهمیت بسزایی برخودار است.

آهن اکسپرس بواسطه تجربه ای که از سالها حضور خود در بازار آهن بدست آورده، به کلیه فاکتورهایی که موجبات آسودگی خاطر مشتری را فراهم آورده و به افزایش سطح اعتماد ایشان کمک می کند، اشراف دارد.

قبل از خرید میلگرد روهینا جنوب از آهن اکسپرس و یا واریز وجه به حساب های این شرکت، لطفا به نکات زیر توجه نمایید.

  • مجموعه آهن اکسپرس که شرکتی ثبت شده در سازمان ثبت املاک و اسناد ایران می باشد، کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت کاملا قانونی در بازار آهن و میلگرد را اخذ نموده و با جواز کسب از اتحادیه صنف آهن فروشان مشغول به فعالیت می باشد.
  • این شرکت که در شهرآهن ایران، اصفهان واقع شده، مجوزهای لازم برای حضور در بازار آهن آنلاین را از نهادهای ذیربط مانند مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و همچنین وزارت صنعت معدن و تجارت اخذ نموده است.
  • دفتر فروش شرکت، بهترین قیمت میلگرد روهینا دزفول (جنوب) را از مرکزآهن ایران یعنی شهر اصفهان به کلیه نقاط کشور عرضه می کند.
  • ارائه مشاوره های رایگان به خریداران محصولات کارخانه روهینا از دیگر مزایای خرید از شرکت آهن اکسپرس می باشد.
  • مشتریان گرامی در ازای خریدهای خود فاکتور رسمی دریافت می کنند.
  • سفارشات خریداران محترم تا قبل از تخلیه در مکان تعیین شده، ضمانت می شوند.

آسوده خاطر خرید کنید، با اطمینان بسازید. آهن اکسپرس نماینده شما در بازار آهن و میلگرد ایران…

بررسی قیمت میلگرد روهینا دزفول در تلگرام

فعالین حوزه صنعت خصوصا صنعت ساختمان سازی از عمده مخاطبین کانالهای تلگرامی هستند. برای این عزیزان عضویت در یک کانال تلگرام که جدیدترین قیمت ها را همگام با نوسانات بازار آهن بروز رسانی می کند نکته حائز اهمیتی می باشد.

کانال تلگرام آهن اکسپرس دقیقا مطابق با نیاز مخاطبین خود، قیمت به روز محصولات فولادی را به صورت لحظه ای و همسو با آخرین اتفاقت داغ بازار در اختیار اعضای این کانال قرار می دهد.

ار جمله قیمتهایی که در رسته محصولات میلگردی قرار دارد و در کانال آهن اکسپرس در این پیام رسان منتشر می شود، قیمت میلگرد روهینا دزفول (جنوب) است. کارشناسان این شرکت، به روز ترین قیمتها را بلافاصله پس از استعلام از دفتر فروش کارخانه روهینا در اختیار تیم مدیریتی تلگرام جهت انتشار و اطلاع رسانی قرار می دهند.

از طریق دکمه زیر می توانید مستقیما به پست های ارسالی مرتبط با قیمت دیروز و امروز میلگرد روهینا جنوب هدایت و به روزترین قیمتها را مشاهده نمایید…

سوالات متداول روهینا

آیا میلگرد روهینا مناسب صادرات به کشور عراق می باشد؟

بله. میلگرد روهینا کلیه استانداردهای لازم و بین المللی را جهت بکارگیری در پروژه هایی که پیمانکارهای غیر عراقی مجری آنها هستند را دارا می باشد.

آیا می توان میلگرد روهینا را با یک زمین در بغداد تهاتر نمود؟

خیر. خریدار می بایست هزینه فاکتور خود را نقدا تسویه و سپس بار خود را تحویل بگیرد.

قیمت میلگرد روهینا چه ساعتی اعلام می شود؟

همانند سایر کارخانجات ذوب آهن ایران، قیمت میلگرد روهینا دزفول نیز حدود ساعت 10:30 الی 11:00 صبح در بازار منتشر می شود.

مدت زمان تحویل سفارش چند روز است؟

سفارشات بسته به محل تحویل، بین 1 الی 3 روز کاری به دست خریدار خواهد رسید.

در بندیل های روهینا چند شاخه آجدار بسته بندی می شود؟

تعداد میلگردهای آجدار در Bundle های روهینا دزفول به ساز آنها بستگی دارد.

مشاوره رایگان و خرید